NF KİMYA NF KİMYA

KVKK Politikaları ve Aydınlatma Metni

POLİTİKALAR


ŞİRKET GİZLİLİK POLİTİKASI

NF TEKSTİL KİMYA SAN ve DIŞ TİC LTD.ŞTİ, paydaşlarından Kişisel Verilerle İlgili Genel Aydınlatma Metninde ve Personel İçin Aydınlatma Metninde açıklanan yollarla toplanan kişisel verilerin, gizliliğinin korunması için azami özen ilkesi çerçevesinde, gereken tüm idari ve teknik önlemleri almakta ve bu verileri, önlemlere uygun şekilde fiziksel ve/veya elektronik ortamda saklamaktadır.
NF TEKSTİL KİMYA SAN ve DIŞ TİC LTD.ŞTİ, topladığı tüm kişisel verileri, ilgili mevzuata ve şirket politikalarına uygun olarak ve yukarıda adı geçen aydınlatma metinlerinde belirtilen şartlarda işler, saklar veya paylaşır. NF TEKSTİL KİMYA SAN ve DIŞ TİC LTD.ŞTİ, işbirliği içinde olduğu kurum veya kuruluşlarla bilgi paylaşması halinde, bu şirketlerin NF TEKSTİL KİMYA SAN ve DIŞ TİC LTD.ŞTİ.’nın gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamak için gerekli önlemleri alır.
NF TEKSTİL KİMYA SAN ve DIŞ TİC LTD.ŞTİ, tüm çalışanlarının da gizlilik politikasına uygun davranmaları ve bu konuda gereken hassasiyeti göstermesini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. Çalışanlarımız eğitimler yoluyla hem kendi kişisel verileri hem de paydaşlara ait kişisel verilerin korunması hakkında bilgilendirilmektedir.
Bu politikada yer verilen taahhütler NF TEKSTİL KİMYA SAN ve DIŞ TİC LTD.ŞTİ,’nin web sitesi ve diğer kanalları aracılığıyla paylaşılan bilgiler için geçerlidir. Bu sitede veya diğer kanallarda, başka web sitelerine link verilmesi halinde, link verilen web sitelerinin gizlilik ilkeleri ve kullanım şartları geçerli olup ilgili web sitelerinin ziyaret edilmesi nedeniyle uğranabilecek zarardan NF TEKSTİL KİMYA SAN ve DIŞ TİC LTD.ŞTİ, sorumlu değildir.
NF TEKSTİL KİMYA SAN ve DIŞ TİC LTD.ŞTİ, gizlilik politikasına yönelik prensiplerin, güncel tutulması ve başta ilgili mevzuata ve şirket politikalarına uygun hale getirilmesi için bu politikada düzenlenen hususları önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.